Arama Sonuçları

Golden Visa Programları - NLI™

Golden Visa (Altın Vize) Çifte Vatandaşlık Hizmetleri

NLI Goldenvisa İspanya-Portekiz-Yunanistan-Karayipler Ev Alana Çifte Vatandaşlık, Gayrimenkul, Yatırımcı Vizesi, Satılık Ev, Daire

Güvenli Başvuru Süreci

Golden Visa programı kapsamında, ikinci vatandaşlık sürecinin tüm adımları sizin adınıza takip edilir. Uzman danışmanlarımız oluşabilecek sorunları analiz eder, başvurunuzun sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlarlar. Süreç boyunca ve sonrasında kişisel bilgileriniz ve gizliliğiniz korunur.

NLI Goldenvisa İspanya-Portekiz-Yunanistan-Karayipler Ev Alana Çifte Vatandaşlık, Gayrimenkul, Yatırımcı Vizesi, Satılık Ev, Daire

Hızlı ve Kolay Sonuç

Uzmanlığımız sayesinde süreçlerin ne kadar zaman alacağı önceden hesaplanır. Ayrıca tüm işlemlerin sorunsuz gerçekleşeceğinden emin oluruz ki, süreç hızlı bir şekilde ilerleyip olumlu sonuca en kısa sürede ulaşılabilsin.

NLI Goldenvisa İspanya-Portekiz-Yunanistan-Karayipler Ev Alana Çifte Vatandaşlık, Gayrimenkul, Yatırımcı Vizesi, Satılık Ev, Daire

Kalıcı Yatırım

İkinci vatandaşlık programı, kısıtlı bir süre için geçerli olan veya daha sonra iptal edilebilecek bir fırsat değildir. Bir kez kazandığınızda ömür boyu konforunu yaşayacağınız bir ayrıcalıktır. Geleceğinize yapacağınız bu yatırım, belirsizlikler içerisindeki günümüz dünyasında sizin ve ailenizin en büyük güvencesidir.

Adım Adım Golden Visa Süreci

Başvuru Süreci

Golden Visa uyumluluğunuz kontrol edilir, başvuru süreciniz başlatılır.

Doküman Toplama

Toplamanız gereken dokümanların listesi size iletilir. Toplanan dokümanların çevirileri ve avukat kontrolleri yapılır. Bu işlemlerin ardından dokümanlar ilgili büyükelçiliğe iletilir.

Ülke Ziyareti

Yatırımcı, ilgili ülkeyi ziyaret eder. Sürecin devam etmesi için gereken yatırımın ön ödeme koşullarını yerine getirir. Bu ziyaret sırasında o ülkedeki şubelerimiz ve ortaklarımız aracılığıyla göçmenlik bürolarındaki işlemler başlatılır.

Kaynakların Aktarılması

Yatırımcı ülkesine döndüğünde yatırım kaynaklarının diğer ülkedeki hesaplarına aktarılmasını sağlar.

Oturma İzni

Yatırım tamamlandıktan sonra oturma izni başvurusu yapılır. Belirli bir süre içinde izin alınır.

Vatandaşlık Süreci

Oturma izninizin devamı için yıl içerisinde belli bir gün sayısı boyunca ülkede konaklamanız gerekmektedir. Bu sayede belli aralıklarla oturma izniniz yenilenir.Devamında sürekli oturma izni alınır ve vatandaşlık sahibi olunur.

Golden Visa Programlarını İnceleyin

Golden Visa Programından Kimler Faydalanabilir?

 

Başvuru sahibi, Avrupa Birliği üyesi olmayan bir ülkenin vatandaşı olmalıdır.
Başvuru sahibinin adli sicil kaydı bulunmamalıdır.
Başvuru sahibinin ilgili programa göre min. 50.000 – 280.000 Euro’dan başlayan farklı gayrimenkul seçeneklerine yatırım yapabilmesi gerekmektedir.

Program kriterlerine uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçerek, kendiniz ve sevdikleriniz için yeni bir hayat ve karlı bir gayrimenkul yatırımı yapma fırsatını kaçırmayın.
Canlı sohbet kısmından uzman danışmanlarımız ile iletişime geçebilir, iletişim formuna bilgilerinizi bırakarak, Portekiz, İspanya, Yunanistan yatırım rehberlerine ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi:

Kullanıcı sözleşmesi metnini okudum.