Arama Sonuçları

KULLANIM ŞARTLARI

Başlangıç Hükmü
Bu sitede TURESTA  (NEWLIFEINVESTMENT) tarafından yayınlanan bütün içerik ve bilgiler aşağıdaki kullanım şartları tarafından korunmaktadır. Siteyi gezen ya da siteden faydalanan bütün kullanıcılar (kullanıcı) ve üyeler bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır. NEW LIFE INVESTMENT tarafından bu kullanım koşularının herhangi bir bölümünün uygulanmaması, NEW LIFE INVESTMENT’ın bu kullanım koşullarını herhangi bir kişinin geçmiş ya da gelecekteki eylemleri için uygulama hakkından feragat ettiği anlamına gelmeyecektir.

NEW LIFE INVESTMENT dilediği zaman, herhangi bir ihbara gerek kalmaksızın site kullanım şartlarında değişiklik yapabilir. Değişiklikler kullanım şartlarının yerine geçer. Değişiklik yapıldığında, kullanıcılar yeni kullanım şartlarına tabii olacaktır. Kullanım şartlarının hükümlerinden herhangi birinin veya bazılarının emredici yasa kurallarına aykırı olması halinde, bu durum kullanım şartlarının tümünü etkilemeyecek, kalan hükümler yürürlükte kalmaya devam edecektir. Aykırılık teşkil eden hükümlerin yerine yenileri her zaman eklenebilecektir.

Kullanıcıların bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri önerilmektedir.

Telif Hakkı ve Markalar
Sitedeki bütün içerik ve sitedeki bütün mülkiyet hakları (telif hakları ve komşu haklar dahil) NEW LIFE INVESTMENT’a aittir. Site içeriği Üyelik Sözleşmesi’nde ve sitede yer alan kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz. Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya site içeriğinde bir değişiklik yapamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, tekrar basılamaz ya da herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığını tespit ettiği durumlarda, NEW LIFE INVESTMENT ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar. Sitedeki tüm tescilli markalar ve logoların sahiplik hakkı NEW LIFE INVESTMENT ve/veya üçüncü kişilere aittir.

Site İçeriği
Site içeriği kullanıcıların ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi almasını sağlamak için yayımlanmıştır. NEW LIFE INVESTMENT site içeriğini güncel tutmayı amaçlamakta olup bu amaçla site içeriğinde herhangi bir ilan ya da ihbarda bulunmaksızın değişiklik gerçekleştirebilir. Sitenin kullanılmaya devam edilmesi, söz konusu değişikliklerin kabul edildiği manasına gelir. Site içeriği genel bilgilerden oluşur ve NEW LIFE INVESTMENT ile site kullanıcıları arasında bir anlaşma özelliği taşımaz. Tanıtılan ürünlerle ilgili hiçbir garanti vermez. İçerik, güncel, geniş kapsamlı, tamamlanmış veya kesin olmak zorunda değildir. Site içeriği, profesyonel görüş veya herhangi bir tavsiye niteliğinde bulunmamaktadır.

Sitedeki tüm bilgiler; NEW LIFE INVESTMENT tarafından olduğu gibi ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bu sitede yer alan tüm ürün, fiyat, kur ve süre bilgileri yayına en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. NEW LIFE INVESTMENT dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Online Satış
Bu sitede online satış işlemi yapmamaktadır.

Diğer Sitelere Verilen Linkler
NEW LIFE INVESTMENT, link verdiği sitelerin içeriklerinden ve bu sitelerde toplanan kişisel verilerden sorumlu değildir. Verilen linkler, link verilen sitenin içeriğinin NEW LIFE INVESTMENT tarafından düzenli kontrol edildiği ve uygun bulunduğu ya da onaylandığı anlamına gelmemektedir. Kullanıcılar, kendi güvenlikleri için, link verilenler de dahil olmak üzere eriştikleri diğer tüm sitelerin kullanım şartlarını, gizlilik politikalarını, yasal uyarılarını dikkatlice okumalıdır.

Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

New life investment’ın sağlamış olduğu hizmetler hakkında her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat vesair iletilerin durdurulmasını ücretsiz olarak talep etme hakkımın olduğunu bildiğimi, bu formda verdiğim bilgilerin istatistik ve form çalışmaları için kullanılabileceğini kabul ve beyan ederim.Gizlilik metni: Bu formdaki tüm bilgiler gönüllü olarak verilmiştir. Anketin tek amacı kişisel bilgilerin Turesta – New life investment veritabanına kaydedilmesidir. Formu dolduranlar bilgileri onaylama, reddetme ve değiştirme hakkına sahiptir. Turesta. veri tabanına kaydedilmiş bilgileri kullanacak olup, bilgilerin gizliliğini sağlamak adına her türlü tedbiri alacaktır. Bütün bunlara rağmen izni alınmaksızın kişisel bilgilerine herhangi bir yolla ulaşılarak kullanılmasından Turesta – New life investment sorumlu olmayacaktır.