Arama Sonuçları

Portekiz’de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen TAV Passport Üyeleri’ne çok özel fırsat!

Posted by baris susar on Şubat 26, 2018
| 0

New Life Investment, TAV Passport Üyeleri’nin Portekiz’de gerçekleştirecekleri gayrimenkul yatırımlarının satın alma masraflarında 15bin TL’ye kadar indirim fırsatı sunuyor.

Portekiz’de yapacağınız gayrimenkul yatırımı ile “Portekiz Altın Yatırımcı Vizesi” olarak da anılan Golden Visa programına dahil olacak ve New Life Investment’ın uzman kadrosunun hizmetleri sayesinde; süresiz oturum izni, ilgili ülkenin vatandaşlığı ve Schengen ülkelerinde serbest dolaşım hakkı gibi ayrıcalıklara sahip olabileceksiniz.

350bin Euro’dan başlayan yatırım miktarı ile Lizbon ve Porto’da, kira garantili projelerde bir ev satın alabilir; bu karlı yatırım sayesinde Avrupa vatandaşlığının kapılarını aralayabilirsiniz.

Geleceğe güvenle adım atın

Ailenizle birlikte Avrupa vatandaşı olmanın çok özel ayrıcalıklarından yararlanmak için, Avrupa’nın yıldız lokasyonlarından olan Portekiz’de ev sahibi olmanızı kolaylaştıran bu fırsatı kaçırmayın. Detaylı bilgi ve kampanya koşulları için  hemen danışmanlarımızla iletişime geçin.

  • Kampanya 30.06.2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya, Portekiz’de NLI danışmanlığı ile gerçekleşen, minimum 350bin Euro değerindeki gayrimenkul yatırımlarında geçerlidir.
  • 15bin TL değerindeki indirim, satın alma ve danışmanlık bedelleri üzerinden uygulanacaktır.
  • Mülkün satın alma masrafları ve vergileri yapılacak yatırıma göre değişiklik gösterebilir.
  • NLI, kampanya katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

T: 0850 560 0708

[email protected]