Arama Sonuçları

Portekiz’in Renkli ve Sıcak Şehri Lizbon’da Rüya Gibi Bir Ev

Avrupada sizi ‘Güney Amerikalı’ hissettiren mimarisi, insanları ve renkleri ile Lizbon, en çok turist çeken özel şehirlerden bir tanesi. Lizbon’un merkezinde yer alan en eski mahallesi Alfama, şehrin binlerce yıllık kültürünü her detayıyla ortaya koyan, özel bir yer.

Sao Jorge Kalesi ile Tejo Nehri arasındaki bölgede yer alan Alfama tarihi evleri, şehrin ilgi odağı restoran ve barları ile renkli bir mahalle. Alfama’da renkli ve modern mimari anlayış ile düşünülmüş bir yaşam alanı olan bu ev, ilginizi çekecek bir konut projesi.

Rengarenk sokaklar arasında büyüleyici bir ev

Portekiz’in en renkli ve en büyük şehirlerinden Lizbon’da yaşamak birçok kişinin hayali. Bahsedeceğimiz konut projesi, Lizbon’un hem yatırım potansiyeli açısından önemli bir bölgesinde hem de Portekiz’de yaşamayı düşünenler için gerçekten önerebileceğimiz, müthiş detaylara sahip bir konseptte.

Şehrin merkezinde

Santa Apoloina tren ve metro istasyonlarına yürüme ve Lizbon Katedrali gibi şehrin sembolüne bisiklet mesafesinde olduğunuzu hayal edin… İşte Alfama’da yaşamanın en büyük artısı, hayatın bu kadar merkezinde yaşama avantajı.

Yaşam tarzınızı yansıtan, aradığınız normlara sahip bu ev ile yeşilin içinde, renklerin içinde ve en önemlisi de doğallıktan uzak olmayan modern detaylarla birlikte yaşayabilirsiniz.

Modern bir açık mutfak

Salonun hemen yanıbaşındaki açık mutfak ile, modüler ve pratik bir yaşam alanı düşünülmüş. Konseptle bütünleşmiş sade eşyalar ve bu sadeliği çok güzel bir şekilde taşıyan renkler de ahengi bütünlüyor.

Her detayında kalite barındıran bir iç dizayna sahip evler, eğer aradığınız sadelikse size istediğinizi verecek güzellikte.

Gelenek ve modernizmin bu kadar iyi harmanlandığı bir konseptle daha önce karşılaşmamış olabilirsiniz. Şehrin renkli ve sakin doğası ile uyumlu mimari yapı, göze ancak bu kadar hoş gelebilirdi. Aşağıda, projenin bahçe kısmındaki aurayı da yakalayabilirsiniz…

Stüdyo ev konusunda yeni bir bakış açısı getiren bu projede evler 72.5 metrekare ve 115.5 metrekare olarak sunuluyor. Tek katlı bahçe katları ve dubleks seçenek de mevcut.

Modüler ve şık bir stüdyo evde yaşama şansı elde ederken, aynı zamanda gayrimenkul yatırımlarının değerini her dönem arttırdığı bir Portekiz’de, Alfama’daki bu ev kesinlikle doğru bir karar olacaktır.

Golden Visa ile Portekiz’de oturum ve çifte vatandaşlık hakkı

Portekiz’de gayrimenkul yatırımı yapmak sadece size renkli ve büyüleyici bir dünyada yer alma fırsatı sunmuyor, aynı zamanda Portekiz hükümetinin gayrimenkul yatırımı yapanlara sunduğu Golden Visa çifte vatandaşlık ve sürekli oturum izni şansını da vaat ediyor. Detaylar için tıklayabilirsiniz.

Proje ile ilgili hemen bilgi alın!

Alfama’daki bu proje ve diğer projeler ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, profesyonel gayrimenkul danışmanlarımıza hemen telefon üzerinden ya da web sitemizdeki anlık iletişim kutucuğundan ulaşabilirsiniz.